Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis.
Informatie over
Zoek je een kwalitatief hoogwaardig uitgevoerde deur voor je blokhut? Kies dan voor een Premium deur van Azalp. Groot voordeel van deze vurenhouten modellen is de gemakkelijke montage. Ook het in- en bijstellen van de scharnieren is een eenvoudig proces, je doet dit simpelweg met een inbussleutel. Je hebt de keuze uit een deur zonder glas, met een kwart, voor de helft, driekwart of geheel van glas.
Specificaties:
Houtsoort: Vuren* Inbouwmaat: 140x202 cm
| Merk | Azalp |
| Hoogte | 197 cm |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 30 mm |
| Levertijd | 4-6 weken |
| Maatwerk mogelijk | |
| Afmetingen deur | 139.6x198.2 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Enkel glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | False |
| Type | Dubbele deur |
| Afmetingen deur kozijn | 160x206.5 cm |
| Afmetingen inbouwmaat | 140x202 cm |
Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis.