Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis.
Afmeting
Informatie over
Zoek je een kwalitatief hoogwaardig uitgevoerde deur voor je blokhut? Kies dan voor een Premium deur van Azalp. Groot voordeel van deze vurenhouten modellen is de gemakkelijke montage. Ook het in- en bijstellen van de scharnieren is een eenvoudig proces, je doet dit simpelweg met een inbussleutel. Je hebt de keuze uit een deur zonder glas, met een kwart, voor de helft, driekwart of geheel van glas.
Specificaties:
Heb je een afwijkende wanddikte of wilje de draairichting van de deuren aanpassen? Geef dit dan aan in het opmerkingenveld van je bestelling of neem contact op met de klanten service.
| Merk | Azalp |
| Hoogte | 197 cm |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 30 mm |
| Levertijd | 4-6 weken |
| Maatwerk mogelijk | |
| Afmetingen deur | 89.2x198.2 cm |
| Deur type | Enkele deur |
| Glassoort | Enkel glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | False |
| Type | Enkele deur |
| Afmetingen deur kozijn | 110x206.5 cm |
| Afmetingen inbouwmaat | 90x202 cm |
Vandaag besteld binnen 4-6 weken in huis.