Je bespaart € 320,-
Vandaag besteld binnen 1-2 weken in huis.
Informatie over
CarpGarant Houten Overkapping Douglas Excellent
2.879,-
Verzending
–Verzending
Gratis
Totaal
 2.879,-
Douglashout is een van de hardste Europese naaldhoutsoorten en heeft een fijne tot matig grove nerf. Het hout wordt door het te drogen steeds harder en heeft een roodbruine kern. Onbehandeld douglashout kan na verloop van tijd vergrijzen. Dit is te voorkomen met behulp van een goede beits.
De Carpgarant overkapping wordt standaard geleverd met:
EPDM-pakket
7 geschaafde staanders van 19.5 x 19.5 cm
Ringbalk, 45 x 195 cm
Gordingen en schoren, 45 x 145 cm
Dakbeschot
Boeidelen
RVS bevestigings materiaal
Duidelijke handleiding
Water stadsdoorvoer
Daktrim Dit model wordt geleverd exclusief betonpoeren.
Let op! Dit model wordt standaard geleverd zonder wand- of zijpanelen. Deze zijn optioneel en worden standaard geleverd in onbehandeld douglas hout.
| Merk | CarpGarant |
| Breedte | 600 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 260 cm |
| Materiaal | Hout |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Plat |
| Afmeting staanders | 19.5 x 19.5 cm |
| Levertijd | 1-2 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Dakbedekking | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Houtsoort | Douglashout |
| Soort dak | Massief |
| Type | Vrijstaand |
| Aantal staanders | 7 st |
| Glaswand | |
| Afwerking | Geschaafd |
| Afmetingen (bxl) | 600 x 300 cm |
| Materiaal dak | Hout |
CarpGarant Houten Overkapping Douglas Excellent
2.879,-
Verzending
Gratis
Totaal
2.879,-