Met ervaring vanaf de jaren zeventig in de vorige eeuw beheerst Interflex het maken van blokhutten tot in de puntjes. Met een Interflex blokhut koopt u een kwaliteitsproduct.
Interflex blokhutten staan als een huis in uw tuin
Specificaties:
Houtsoort: Noord-Europees kwaliteitsvuren
Wandhoogte: 218 cm
Dakbeschot: 18 mm dakhout
De producten van Interflex worden standaard ZONDER dak spijkers en asfaltnagels geleverd.
Een Interflex blokhut wordt geleverd inclusief duidelijke opbouwbeschrijving en kwalitatief hang- en sluitwerk.
| Merk | Interflex |
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 245 cm |
| Oppervlakte | 4 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Plat |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Dakbedekking | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 120 x 190 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 224 cm |
| Diepte binnenmaat | 224 cm |
| Aantal ramen | 2 st |
| Afmetingen (bxl) | 250 x 250 cm |
| Materiaal dak | Hout |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.