Deze blokhut wordt geleverd inclusief duidelijke opbouwbeschrijving en kwalitatief hang- en sluitwerk.
Maatwerk? Deze blokhut is in maatvoering en model aan te passen. Informeer naar de mogelijkheden via [email protected]
| Merk | Interflex |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Oppervlakte | 8 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Veranda diepte | 120 cm |
| Veranda breedte | 274 cm |
| Houtbehandeling | Dompel Geïmpregneerd |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Impregneren mogelijk | |
| Dakbedekking | |
| Isolatieglas | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Luifel | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 88 x 187 cm |
| Deur type | Enkele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | False |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 274 cm |
| Diepte binnenmaat | 224 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 2 st |
| Afmetingen (bxl) | 300 x 370 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Optioneel |
Huidige product Interflex blokhut 3026 - geïmpregneerd | Debro blokhut Annecy 298 x 238 cm - hogedruk geïmpregneerd | |
| Prijs | 1.877,- | 1.769,-1.969,- |
| Nl houtsoort | Vurenhout | Vurenhout |
| NL dakvorm | Zadel | Lessenaar |
| Afmetingen (bxl) | 300 x 370 cm | 298 x 238 cm |
| Houtbehandeling | Dompel Geïmpregneerd | Hogedruk geïmpregneerd |
| Bekijk dit product |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.