Uw Interflex blokhut kant-en-klaar geverfd Maak het uzelf makkelijk en laat uw Blokhut - geverfd leveren. Uw blokhut wordt 2x behandeld in de kleur van uw keuze (u kunt kiezen uit 8 standaardkleuren). Deze behandeling is voldoende voor een goede bescherming voor 2 a 3 jaar.
Specificaties:
De producten van Interflex worden standaard ZONDER dak spijkers en asfaltnagels geleverd.
Let op! Deze blokhut wordt exclusief dakbedekking geleverd. Bijpassende dakshingles (u hebt 9 pakken nodig) treft u aan onder het tabblad accessoires.
De blokhut wordt 2x behandeld met Remmers Induline GW-310. Dit middel voldoet aan alle eisen van de professional en geeft een perfecte bescherming tegen UV-straling, is water- en vuilwerend en heeft tevens een preventieve impregnerende werking tegen schimmel. Bovendien is het op waterbasis (dus milieubewust) en bladdert niet af.
In beide gevallen wordt er een busje verf in de juiste kleur meegeleverd bij de blokhut.
Voor de wanden kunt u kiezen uit de onderstaande kleuren (zie foto’s bij het product voor een weergave):
Grenen, Wit, Créme Wit, Groen, Donker Grijs, Hellgrau, Blauw, Zweeds Rood en Zwart
Voor de deuren en ramen kunt u kiezen uit:
Wit, Créme Wit, Donker Grijs, Zwart en Grenen
Een Interflex blokhut wordt geleverd inclusief duidelijke opbouwbeschrijving en kwalitatief hang- en sluitwerk.
Let op:
UITGEBREIDE MAATWERKMOGELIJKHEDEN: deze blokhut is geheel naar uw wens in maatvoering en model aan te passen. Informeer naar de mogelijkheden via [email protected].
| Merk | Interflex |
| Breedte | 350 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 266 cm |
| Oppervlakte | 11 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Impregneren mogelijk | |
| Dakbedekking | |
| Isolatieglas | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 155 x 187 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | False |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 324 cm |
| Diepte binnenmaat | 274 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Dakoverstek | 30 cm |
| Afmetingen (bxl) | 350 x 300 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Optioneel |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.