Met ervaring vanaf de jaren zeventig in de vorige eeuw beheerst Interflex het maken van blokhutten tot in de puntjes. Met een Interflex blokhut koopt u een kwaliteitsproduct.
Interflex blokhutten staan als een huis in uw tuin !**
Specificaties:**
De producten van Interflex worden standaard ZONDER dak spijkers en asfaltnagels geleverd.
Een Interflex blokhut wordt geleverd inclusief duidelijke opbouwbeschrijving en kwalitatief hang- en sluitwerk.
UITGEBREIDE MAATWERKMOGELIJKHEDEN: deze blokhut is geheel naar uw wens in maatvoering en model aan te passen. Informeer naar de mogelijkheden via [email protected].
Deze blokhut is ook geimpregneerd te bestellen (zie het menu links of pas uw selectie aan). Impregneren levert een langdurige bescherming van het hout op. Om aantasting te voorkomen monteert Interflex het beslag pas na het impregneren.
| Merk | Interflex |
| Breedte | 500 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 245 cm |
| Oppervlakte | 13 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Veranda diepte | 250 cm |
| Veranda breedte | 250 cm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Plat |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Impregneren mogelijk | |
| Dakbedekking | |
| Vloer | |
| Isolatieglas | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 160 x 185 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | Nee |
| Kleur | Blank |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 230 cm |
| Diepte binnenmaat | 230 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 500 x 250 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Optioneel |
Huidige product Interflex blokhut met overkapping 2526 Z | Azalp Blokhut Joris 500x250 cm | |
| Prijs | 2.403,- | 3.464,-4.074,- |
| Nl houtsoort | Vurenhout | Vurenhout |
| NL dakvorm | Plat | Plat |
| Afmetingen (bxl) | 500 x 250 cm | 500 x 250 cm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld | Onbehandeld |
| Bekijk dit product |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.