Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Deur met venster
Uitzetvenster
BEGLAZING: ECHT KWALITEITSGLAS
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
Let op! Deze blokhut wordt exclusief dakbedekking geleverd. Bijpassende dakshingles (u hebt 9 pakken nodig) treft u aan onder het tabblad accessoires
De producten van Interflex worden standaard ZONDER dak spijkers en asfaltnagels geleverd.
| Merk | Interflex |
| Breedte | 566 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Hoogte | 263 cm |
| Oppervlakte | 17 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 40 mm |
| Veranda diepte | 290 cm |
| Veranda breedte | 276 cm |
| Houtbehandeling | Dompel Geïmpregneerd |
| Dakvorm | Plat |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Impregneren mogelijk | |
| Dakbedekking | |
| Vloer | |
| Isolatieglas | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 160 x 185 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Isolatieglas | Nee |
| Kleur | Blank |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 270 cm |
| Diepte binnenmaat | 270 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 566 x 290 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Optioneel |
Huidige product Interflex blokhut met overkapping 3031 Z - geïmpregneerd | Azalp Blokhut Joris 600x300 cm | Azalp Blokhut Maximo 600x300 cm | |
| Prijs | 4.282,- | 4.824,-5.679,- | 4.784,-5.629,- |
| Nl houtsoort | Vurenhout | Vurenhout | Vurenhout |
| NL dakvorm | Plat | Plat | Plat |
| Afmetingen (bxl) | 566 x 290 cm | 600 x 300 cm | 600 x 300 cm |
| Houtbehandeling | Dompel Geïmpregneerd | Onbehandeld | Onbehandeld |
| Bekijk dit product | Bekijk dit product |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.