Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.
Afmeting
Informatie over
Bij Azalp vind je alles wat je nodig hebt voor jouw droomtuin. Van stijlvolle tuinhuizen en blokhutten tot verfrissende zwembaden en ontspannende sauna's. Laat je inspireren en maak van jouw buitenruimte een oase van rust en plezier.
| Merk | Interflex |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 600 cm |
| Hoogte | 325 cm |
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 50 mm |
| Veranda diepte | 300 cm |
| Veranda breedte | 400 cm |
| Houtbehandeling | Dompel Geïmpregneerd |
| Dakvorm | Wolfskap |
| Levertijd | 2-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Dakbedekking | |
| Isolatieglas | |
| Luifel | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 300 x 195 cm |
| Glassoort | Isolatieglas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Type | Vrijstaand |
| Wandtype | Horizontaal |
| Breedte binnenmaat | 380 cm |
| Diepte binnenmaat | 280 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Glaswand | |
| Afmetingen (bxl) | 400 x 600 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Optioneel |
Vandaag besteld binnen 2-5 weken in huis.