Vandaag besteld binnen 1-3 weken in huis
Afmeting
Informatie over
De Bastrup serie van Karibu is een moderne blokhut met lessenaars dak en een wanddikte van 28 mm. Deze kleine variant is ideaal voor de kleine tuinen om als opslag van tuingereedschap en fietsen te dienen. Combineer het gemak van een berging met de ontspanning van een overkapping door de Bastrup te bestellen met overkapping. Zo kan je heel het jaar door ontspannen in je tuin.
De dubbele openslaande deuren met drie vlakken van kunstglas zorgen voor gemakkelijk toegang tot het tuinhuis en het cilinderslot zorgt ervoor dat je spullen ook veilig opgeborgen zijn. De Bastrup 4 is uitbreidbaar met een overkapping van 2, 3 of 4 meter en kan uitgebreid worden met zij- en achterwanden. Je hebt daarbij zelf de keuze aan welke kant je de overkapping wilt plaatsen bij montage.
Dit model is volledig gemaakt van vurenhout. Vurenhout is een heel makkelijk te bewerken hout dat erg sterk is. Vurenhout heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur en bevat weinig hars en heeft kleine, vaste noesten. Wij raden sterk aan om vurenhout te behandelen met een beits om het hout beter te beschermen tegen de verschillende weersomstandigheden.
Dit tuinhuis wordt als bouwpakket bij jou thuis afgeleverd. Het eenvoudige blokhutprofiel systeem, dat eenvoudig te stapelen is en duidelijke handleiding heeft, is dit voor de handige doe-het-zelver ideaal zelf in elkaar te zetten. Wil je liever niet zelf aan de slag? Dan kunnen de professionals van onze opbouwservice dit voor je verzorgen.
We raden aan op een goede fundering op te bouwen. Dit zorgt voor een stevige ondergrond zodat de constructie niet kan verzakken.
| Merk | Karibu |
| Breedte | 419 cm |
| Lengte | 297 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Oppervlakte | 13 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Veranda diepte | 297 cm |
| Veranda breedte | 200 cm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Plat |
| Levertijd | 1-3 weken |
| Slot | |
| Isolatieglas | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Kunststofglas | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 140 x 173 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Kunststof Glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Kleur | Blank |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 231 cm |
| Diepte binnenmaat | 291 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 0 st |
| Funderingsbalken geïmpregneerd | |
| Afmetingen (bxl) | 419 x 297 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen |
Vandaag besteld binnen 1-3 weken in huis