Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.
Informatie over
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Wandhoogte: 191.2 cm
Belangrijk: de meegeleverde dakbedekking bij dit tuinhuis is slechts geschikt als eerste daklaag en niet geschikt om uw dak voor langere tijd mee af te werken. Onze tip: bestel dakshingles of een complete metalen dakpanset.
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
| Merk | Solid |
| Breedte | 358 cm |
| Lengte | 238 cm |
| Hoogte | 246 cm |
| Oppervlakte | 7 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 3-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 158.6 x 173.7 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 334 cm |
| Diepte binnenmaat | 214 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 358 x 238 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen isolatie |
Huidige product Solid Arles S8319 | Azalp Blokhut Lis 350x300 cm | |
| Prijs | 2.104,- | 3.309,-3.894,- |
| Dakvorm | Satteldach | Satteldach |
| Houtbehandeling | Fichtenholz | Fichtenholz |
| Afmetingen (bxl) | 358 x 238 cm | 350 x 300 cm |
| Houtbehandeling | Unbehandelt | Unbehandelt |
| Bekijk dit product |
Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.