Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.
Informatie over
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Inclusief dakleer als dakbedekking.
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
| Merk | Solid |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | 198 cm |
| Oppervlakte | 3 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 19 mm |
| Nokhoogte | 218 cm |
| Houtbehandeling | Onbehandeld |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 3-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 86 x 173.3 cm |
| Deur type | Enkele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 176 cm |
| Diepte binnenmaat | 176 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 0 st |
| Afmetingen (bxl) | 198 x 198 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen isolatie |
Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.