Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.
Afmeting
Informatie over
Duurzaam onder druk geïmpregneerd!
De geïmpregneerde tuinhuizen van Solid zijn volgens de vacuüm/drukmethode geïmpregneerd. Hierdoor is het hout maximaal verduurzaamd en heeft geen verdere afwerking nodig met beits/verf. U kunt overigens, als u dat wil, het geïmpregneerde tuinhuis wel beitsen/verven.
Maximale bescherming! Impregneren onder druk geeft een langdurige bescherming tegen schimmels, rottingsprocessen en larven van houtaantastende insecten. Nooit meer beitsen of verven! Waar een onbehandeld of dompel geïmpregneerd tuinhuisje ieder jaar gecontroleerd en onderhouden moet worden, kunt u in dit geval volstaan met het af en toe schoonmaken met een zachte handveger.
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Impregneerkleur: Groen
Wandhoogte: 192 cm
Voorluifel: 19 cm
Inclusief dakleer als dakbedekking.
|
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
| | --- |
| Merk | Solid |
| Breedte | 238 cm |
| Lengte | 198 cm |
| Oppervlakte | 5 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Nokhoogte | 239 cm |
| Houtbehandeling | Hogedruk geïmpregneerd |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 3-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 78.6 x 173.7 cm |
| Deur type | Enkele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 214 cm |
| Diepte binnenmaat | 174 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 238 x 198 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen isolatie |
Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.