Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.
Informatie over
Duurzaam onder druk geïmpregneerd!
De geïmpregneerde tuinhuizen van Solid zijn volgens de vacuüm/drukmethode geïmpregneerd. Hierdoor is het hout maximaal verduurzaamd en heeft geen directe afwerking nodig met beits/verf. Maximale bescherming! Impregneren onder druk geeft een langdurige bescherming tegen schimmels, rottingsprocessen en larven van hout aantastende insecten. Waar een onbehandeld of dompel geïmpregneerd tuinhuisje ieder jaar gecontroleerd en onderhouden moet worden, kunt u in dit geval volstaan met het af en toe schoonmaken met een zachte handveger. U kunt de levensduur van uw tuinhuisje nog verder verlengen als u uiteindelijk ook nog een beits of verf aanbrengt.
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Impregneerkleur: Groen Wandhoogte: 191.2 cm
Voorluifel: 69 cm
Dubbele deur (bxh): 158.6 x 173.7 cm, incl. glas
Belangrijk: de meegeleverde dakbedekking bij dit tuinhuis is slechts geschikt als eerste daklaag en niet geschikt om uw dak voor langere tijd mee af te werken. Onze tip: bestel dakshingles of een metalen dakpanset.
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
| Merk | Solid |
| Breedte | 418 cm |
| Lengte | 298 cm |
| Oppervlakte | 12 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Houtbehandeling | Hogedruk geïmpregneerd |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 3-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Luifel | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 158.6 x 173.7 cm |
| Deur type | Dubbele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 394 cm |
| Diepte binnenmaat | 274 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 418 x 298 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen isolatie |
Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.