**Duurzaam onder druk geïmpregneerd!**De geïmpregneerde tuinhuizen van Solid zijn volgens de vacuüm/drukmethode geïmpregneerd. Hierdoor is het hout maximaal verduurzaamd en heeft geen directe afwerking nodig met beits/verf. Maximale bescherming! Impregneren onder druk geeft een langdurige bescherming tegen schimmels, rottingsprocessen en larven van hout aantastende insecten. Waar een onbehandeld of dompel geïmpregneerd tuinhuisje ieder jaar gecontroleerd en onderhouden moet worden, kunt u in dit geval volstaan met het af en toe schoonmaken met een zachte handveger. U kunt de levensduur van uw tuinhuisje nog verder verlengen als u uiteindelijk ook nog een beits of verf aanbrengt.
Houtsoort: Scandinavisch kwaliteitsvuren
Impregneerkleur: Groen
Wandhoogte: 191.2 cm
Voorluifel: 30 cm
Inclusief dakleer als dakbedekking.
Dakbeschot: 16 mm vuren planken
Toebehoren: Montagemateriaal, opbouwbeschrijving
| Merk | Solid |
| Breedte | 298 cm |
| Lengte | 298 cm |
| Oppervlakte | 9 m2 |
| Materiaal | Hout |
| Wanddikte | 28 mm |
| Nokhoogte | 239 cm |
| Houtbehandeling | Hogedruk geïmpregneerd |
| Dakvorm | Zadel |
| Levertijd | 3-5 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Kant en klaar geverfd mogelijk | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Veranda | |
| Afmetingen deur | 78.6 x 169 cm |
| Deur type | Enkele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Soort dak | Massief |
| Breedte binnenmaat | 274 cm |
| Diepte binnenmaat | 274 cm |
| Aantal deuren | 1 st |
| Aantal ramen | 1 st |
| Afmetingen (bxl) | 298 x 298 cm |
| Materiaal dak | Hout |
| Soort isolatie | Geen isolatie |
Vandaag besteld binnen 3-5 weken in huis.