UltaLux Rome Aluminium Overkapping
4.359,-
Verzending
–Verzending
Gratis
Totaal
 4.359,-
Overkapping Rome van Ultalux is de ultieme combinatie van aluminium en Douglas hout. Deze unieke combinatie van materialen maakt van deze overkapping een strak en modern design en voegt een beetje luxe toe aan uw tuin, naast het praktische aspect van beschutting tegen alle weersomstandigheden.
Het stevige zwart aluminium frame is onderhoudsvrij en hoeft dus niet behandeld te worden om het prachtige uiterlijk te behouden.
De Douglas houten wanden zijn onbehandeld verkrijgbaar, maar ook in de kleuren zwart of grijs.
Bij de zwarte wanden moet je rekening houden dat deze echt zwart zijn, terwijl het frame zwartgrijs (RAL 7021) is. Dit zijn dus niet exact dezelfde kleuren.
| Merk | UltaLux |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 247 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Dakvorm | Plat |
| Afmeting staanders | 15 x 15 cm |
| Levertijd | 4-6 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Dakbedekking | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Kleurcode | 7021 |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Kleur | Blank |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Soort dak | Massief |
| Type | Vrijstaand |
| Aantal staanders | 4 st |
| Materiaal wanden | Douglashout |
| Glaswand | |
| Afmetingen (bxl) | 300 x 300 cm |
| Materiaal dak | Hout |
Huidige product UltaLux Rome Aluminium Overkapping | WoodAcademy Douglas overkapping Moonstone Excellent 300x300 cm | |
| Prijs | 4.359,-5.814,- | 2.054,-2.214,- |
| Afmeting staanders | 15 x 15 cm | 19.5 x 19.5 cm |
| Afmetingen (bxl) | 300 x 300 cm | 300 x 300 cm |
| Materiaal | Metaal | Hout |
| Soort dak | Massief | Massief |
| Bekijk dit product |
UltaLux Rome Aluminium Overkapping
4.359,-
Verzending
Gratis
Totaal
4.359,-