UltaLux Rome Aluminium Overkapping Nero
5.479,-
Verzending
–Verzending
Gratis
Totaal
 5.479,-
Overkapping Rome van Ultalux is de ultieme combinatie van aluminium en Douglas hout. Deze unieke combinatie van materialen maakt van deze overkapping een strak en modern design en voegt een beetje luxe toe aan uw tuin, naast het praktische aspect van beschutting tegen alle weersomstandigheden.
Het stevige zwart aluminium frame is onderhoudsvrij en hoeft dus niet behandeld te worden om het prachtige uiterlijk te behouden.
De Douglas houten wanden zijn onbehandeld verkrijgbaar, maar ook in de kleuren zwart of grijs.
Bij de zwarte wanden moet je rekening houden dat deze echt zwart zijn, terwijl het frame zwartgrijs (RAL 7021) is. Dit zijn dus niet exact dezelfde kleuren.
| Merk | UltaLux |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 247 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Dakvorm | Plat |
| Afmeting staanders | 15 x 15 cm |
| Levertijd | 4-6 weken |
| Gespiegeld te monteren | |
| Dakbedekking | |
| Maatwerk mogelijk | |
| Meerdere maten beschikbaar | |
| Kleurcode | 7021 |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Soort dak | Massief |
| Type | Vrijstaand |
| Wandkleur | Zwart |
| Aantal staanders | 4 st |
| Materiaal wanden | Douglashout |
| Glaswand | |
| Afmetingen (bxl) | 400 x 400 cm |
| Materiaal dak | Hout |
Huidige product UltaLux Rome Aluminium Overkapping Nero | WoodAcademy Douglas overkapping Moonstone Excellent nero 400x400 cm | |
| Prijs | 5.479,-7.939,- | 2.584,-2.804,- |
| Afmeting staanders | 15 x 15 cm | 19.5 x 19.5 cm |
| Afmetingen (bxl) | 400 x 400 cm | 400 x 400 cm |
| Materiaal | Metaal | Hout |
| Soort dak | Massief | Massief |
| Bekijk dit product |
UltaLux Rome Aluminium Overkapping Nero
5.479,-
Verzending
Gratis
Totaal
5.479,-